Складаний ніж Акула 7, надійний у використання на кожен день у місті та за його межами

980 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: K 61-01
- +380 (66) 163-96-67
Для отримання консультації ви можете зв'язатися з нашими менеджерами по телефону +380635775688 або +380661639667.
Поверхня леза: Black Stonewash, Satin Finish
Наявність кліпси: так
Матеріал рукоятки: G10
Тип замку: Liner Lock
Марка сталі: 8Cr13Mov
Твердість сталі, HRC: 58-59
Довжина леза, мм: 85
Товщина леза, мм: 3,2
Ширина леза, мм: 26
Довжина рукояті, мм: 120
Загальна довжина, мм: 205
Маса, г: 150
Вид пакування: кольорова картонна коробка
Цей ніж - це стильне поєднання сучасного дизайну та функціональності фолдера для використання щодня. Фіксується ніж у розкладеному вигляді та складається за допомогою надійного замку лайнер-лок. Розкладається у своїй досить швидко, оскільки він є ножем-флиппером. Швидке відкриття здійснюється за допомогою виступу-плавника на клинку.
Клинок також є поєднанням краси та вдалих дизайнерських рішень. Що забезпечується плавним зниженням лінії обуха і практичністю: він виготовлений із сталі 8Cr13MoV, вона боїться корозії, і, за необхідності, її неважко правити.
Рукоятка ножа має накладки G 10 чорного кольору і є дуже зручною. Цьому сприяють підпальцеве виїмка і виступ закінчення рукояті, що працює як стоппер від вислизання і зміцнює хват. З одного боку на рукояті є кліпса, з якою ніж зручно кріпиться на кишені та інших елементах одягу чи спорядження.
Догляд: Рекомендуємо зберігати ножі чистими, сухими, без залишків забруднення після використання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 8Cr13Mov |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 150 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 150 г |
- Ціна: 980 ₴
- Спосіб упаковки: Кольорова картонна коробка








