12 600 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 15 червня 2026




Для отримання консультації ви можете зв'язатися з нашими менеджерами по телефону +380635775688 або +380661639667 .
Ручна робота
Марка сталі: ламінат CPM 10V
Твердість сталі, HRC: 63-64
Довжина леза, мм: 120
Товщина леза, мм: 4
Ширина леза, мм: 30
Довжина рукояті, мм: 125
Загальна довжина, мм: 245
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал рукоятки: G10
Матеріал чохла: шкіра
Зведення клинка 0,1 - 0,2 мм, загострений під кутом 34-35 градусів, виконана ручна заточка.
Представляємо елітний інструмент ручної роботи, створений для найвибагливіших користувачів, яким потрібна абсолютна зносостійкість та неперевершена міцність. Ніж "Екліпс 2" поєднує надзвичайну ріжучу здатність порошкової сталі CPM 10V у ламінованій конструкції Фултанг з практично невразливим руків'ям G10.
1) Серцевина - CPM 10V (Crucible Industries). Це одна з найвидатніших інструментальних порошкових сталей з надзвичайно високим вмістом ванадію (близько 9.75%), що забезпечує феноменальну зносостійкість та рекордне утримання гостроти ріжучої кромки.
2) Твердість - 63-64 HRC (за шкалою Роквелла). Оптимальна твердість, що повністю розкриває потенціал CPM 10V, гарантуючи довговічність та агресивний різ.
3) Конструкція - ламінат фултанг (Full-Tang). Серцевина з CPM 10V захищена обкладками з більш в'язкої сталі, що збільшує загальну міцність клинка та опір бічним навантаженням. Хвостовик, що проходить по всій довжині руків'я, робить конструкцію неперевершено надійною.
4) Руків'я спроєктоване для максимальної стійкості до зовнішніх чинників та надійного хвату:
5) Чохол - якісна натуральна шкіра. Міцний, надійно прошитий чохол ручної роботи ідеально підходить для безпечного носіння та підкреслює статус власника.
Догляд: Рекомендуємо тримати ножі в чистоті, сухими, без залишків забруднення після використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Твердість ріжучого леза | 64 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 245 мм |
| Поверхня | Сатин |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Матеріал леза | CPM 10V |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 4 мм |