7 250 ₴
Показати оптові ціни







Ручна робота
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал рукоятки: G10
Марка сталі: N690
Твердість сталі, HRC: 60-61
Довжина леза, мм: 126
Товщина леза, мм: 4,2
Ширина леза, мм: 30
Довжина рукояті, мм: 120
Загальна довжина, мм: 246
Матеріал чохла: шкіра
Вид пакування: картонна коробка
Зведення клинка 0,1 мм, загострений під кутом 34-35 градусів, виконана ручна заточка.
Ніж виготовлений зі сталі N690. N690 на сьогоднішній день є однією з найбільш збалансованих ножових сталей. Великий відсоток молібдену і кобальту в складі забезпечує сталі високу міцність на злам, і стабільність в роботі, в той час як вуглець, ванадій і кремній дають їй дуже гідний різ і утримання кромки.
Твердість N690 може варіюватися від 60 до 63 HRC, однак, оптимальна твердість клинків з неї буде близько 60-61 HRC.
Переваги:
Недоліки:
До основних переваг цієї моделі ножа можна віднести:
Ніж продається в комплекті із чохлом, під ремінний підвіс. Матеріал чохла натуральна шкіра рослинного дублення, оброблена апретурою для захисту від води та просякнута захисними розчинами, прошита вощеною ниткою, ручне тиснення фактури.
Догляд: Рекомендуємо тримати ножі в чистоті, сухими, без залишків забруднення після використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | N690 |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 246 мм |
| Поверхня | Сатин |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 126 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 4.2 мм |