Подарунковий мисливський ніж ручної роботи Мольфар 2, із міцної ламінованої сталі S390/66-67 HRC, з чохлом

14 000 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Fa 57
Відправка з 23 квітня 2026- +380 (66) 163-96-67
Для отримання консультації ви можете зв'язатися з нашими менеджерами по телефону +380635775688 або +380661639667 .
Ручна робота
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал рукоятки: стабілізована карельська береза
Марка сталі: S390
Твердість сталі, HRC: 66-67
Довжина леза, мм: 140
Товщина леза, мм: 4,2
Ширина леза, мм: 32
Довжина рукояті, мм: 128
Товщина рукояті, мм: 24
Загальна довжина, мм: 268
Матеріал чохла: шкіра
Вид упаковки: картонна коробка
Зведення клинка 0,1 - 0,2 мм, загострений під кутом 34-35 градусів, виконана ручна заточка.
Мисливський ніж ручної роботи зроблено в Україні. Клинок ножа виготовлено зі сталі Bohler S390 Microclean - це сталь спеціального призначення, яка має високу міцність і стійкість до впливу різних зовнішніх факторів. Вона широко застосовується в авіабудуванні, виробництві мостів та інших конструкцій, де потрібна висока надійність та довговічність. Основними характеристиками стали Bohler S390 Microclean є висока твердість, гарна корозійна стійкість та здатність витримувати екстремальні навантаження.
Рукоятка ножа чудово лягає в руку. Рукоятка має чудову міцність, маслобензостійкість, стійкість до вологи, довговічна і технологічна. Тепла на морозі, приємна на дотик і не ковзає навіть у мокрій руці. Спеціальна обробка рукояті забезпечує комфортне утримання ножа та неповторний зовнішній вигляд. А також у рукояті є отвір під темляк.
У комплекті з ножем продається надійний чохол із натуральної шкіри. Велика шльовка дозволяє підвісити чохол навіть на широкий ремінь.
Догляд: Рекомендуємо тримати ножі в чистоті, сухими, без залишків забруднення після використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Твердість ріжучого леза | 67 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 128 мм |
| Довжина ножа | 268 мм |
| Поверхня | Сатин |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Матеріал леза | S390 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Товщина леза | 4.2 мм |
- Ціна: 14 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка







