Ніж ручної роботи Терміт з нержавіючої сталі 50Х14МФ (57-58 HRC), рукоятка мікарта + шкіряний чохол у комплекті.

3 300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Kr 5
- +380 (66) 163-96-67
Для отримання консультації ви можете зв'язатися з нашими менеджерами по телефону +380635775688 або +380661639667 .
Ручна робота
Марка сталі: 50Х14МФ
Твердість сталі, HRC: 57-58
Довжина леза, мм: 90
Товщина леза, мм: 3
Ширина леза, мм: 34
Довжина рукояті, мм: 115
Загальна довжина, мм: 205
Зведення спусків, мм: 0,3
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал рукоятки: мікарта
Матеріал чохла: шкіра
Вид пакування: картонна коробка
Підійде для кемпінгу, мисливства, туризму
Надійний ніж із фіксованим клинком, виготовлений вручну для тих, хто шукає невибагливий та витривалий інструмент. Завдяки використанню нержавіючої сталі та композитних матеріалів, цей ніж відмінно підходить для риболовлі та туризму.
Ключові особливості
• Нержавіюча сталь 50х14мф: має високу стійкість до корозії та агресивних середовищ. Клинок легко заточується навіть у польових умовах до бритвеної гостроти.
• Збалансована твердість: загартування до 57-58 HRC дозволяє клинку залишатися пластичним, що виключає появу сколів при роботі з твердими матеріалами.
• Ергономічне руків'я з мікарти: цей матеріал не боїться вологи, не деформується з часом і забезпечує надійне зчеплення з долонею, навіть якщо рука мокра чи в рукавичці.
• Якісний шкіряний чохол: у комплекті додається чохол з натуральної шкіри. Він надійно фіксує ніж, захищає клинок від зовнішніх впливів та зручно кріпляться на пояс.
Догляд: Рекомендуємо зберігати ножі чистими, сухими, без залишків забруднення після використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 50Х14МФ |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Поверхня | Сатин |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 34 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 3 300 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка






