Складаний ніж-метелик Ассасин 2, компактна модель балисонга для флиппинга
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поверхню леза: Satin Finish
Матеріал рукоятки: метал,дерево
Матеріал леза: 420
Твердість сталі, HRC: 52-55
Довжина леза, мм: 85
Товщина леза,мм: 2.6
Ширина леза, мм: 16
Довжина рукоятки, мм: 100
Загальна довжина, мм: 185
Маса, г: 90
Вид упаковки: кольорова картонна коробка
Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознаками х. о. Ключовими параметрами даного ножа є довжина леза менше 90 мм.
Догляд: Рекомендуємо містити ножі чистими, сухими, без залишків забруднення після використання.
Для отримання консультації ви можете зв'язатися з нашими менеджерами по телефону +380635775688 або +380661639667 .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага ножа | 90 г |
| Довжина у складеному стані | 10 см |
| Довжина ножа | 185 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Коричневий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 90 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Ширина леза | 16 мм |
- Ціна: 344 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка










